fbpx

TARGI BE FREE

BeFree Expo to największe w Polsce wydarzenie, które wspiera i pomaga wszystkim, którzy zmagają się z alergią, celiakią, nietolerancją pokarmową, atopią, nadwrażliwością na chemikalia, a także wszystkich tych, którzy bez wskazań medycznych poszukują inspiracji do zdrowego stylu życia.

Naszym nadrzędnym celem jest profilaktyka oraz walka z dolegliwościami na tle alergicznym poprzez promocję produktów i skutecznych rozwiązań, a także edukację i budowanie świadomości społecznej. W ten sposób uświadamiamy również producentów i dystrybutorów, działających na polskim rynku o potrzebach konsumenckich.

Odbiorcami BeFree Expo są również klienci B2B, którzy poszukują nowych partnerów biznesowych oraz ciekawej oferty dotyczącej świata alergii i produktów free from.

BeFree Expo to wyjątkowa przestrzeń, gdzie dzielimy się wiedzą, spotykamy wybitnych ekspertów, rozmawiamy z uznanymi specjalistami, nawiązujemy cenne kontakty, poznajemy nowe produkty, znajdujemy ciekawe rozwiązania, eksperymentujemy w kuchni i inspirujemy się nowymi smakami, robimy zakupy, wybierając pośród dziesiątków tysięcy produktów oferowanych przez naszych wystawców oraz poznajemy ciekawych ludzi o podobnym stylu życia.

Dowiedz się więcej: www.targibefree.pl

Loading...