fbpx

ZASIĘG I POTENCJAŁ – WYKORZYSTAJ GO!

Zainteresowanie kupowaniem produktów o prozdrowotnym składzie nieustannie rośnie! Konsumenci poszukują wiedzy na temat produktów naturalnych a my wychodzimy im naprzeciw. Spośród różnych działań, jakie można podjąć dla poprawy stanu zdrowia, najistotniejszym w ocenie ponad połowy Polaków (54%) jest zdrowe odżywianie się. Ośmiu na dziesięciu dorosłych (81%) twierdzi, że odżywia się zdrowo.

KTO NAS ODWIEDZI?

Vital Food skierowany jest do świadomych konsumentów stawiających na zdrowy styl życia, poszukujących inspiracji oraz chcących poprawić jakość swoich posiłków. Będą z nami również klienci B2B: przedsiębiorcy, kierownicy działów zakupowych dużych sieci, detaliści, hurtownie oraz branża HoReCa.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?

Do strefy Vital Food zapraszamy wszystkie firmy, dla których priorytetem jest zdrowa i zrównoważona dieta oraz prozdrowotny skład produktów spożywczych. Będą z nami producenci i dystrybutorzy produktów naturalnych, ekologicznych, wegetariańskich i wegańskich, żywności i napojów funkcjonalnych, suplementów diety, nutraceutyków a także firmy cateringowe i poradnie dietetyczne.

CO ZYSKASZ BIORĄC UDZIAŁ W VITAL FOOD?

  • Osiągniesz znaczący wzrost sprzedaży
  • Nawiążesz bezpośredni kontakt ze swoją grupą docelową
  • Weźmiesz udział w istotnym dla konsumentów wydarzeniu
  • Poznasz lepiej potrzeby i oczekiwania swoich klientów
Loading...