fbpx

Zdrowy styl życia? TAK!

Odwiedź Strefę Vital Days, zainspiruj się i zadbaj o swoje zdrowie!
Dowiedz się, co czeka na Ciebie w naszych specjalnych strefach:

 Vital Food
Otrzymasz wskazówki, na co zwracać uwagę robiąc codzienne zakupy spożywcze, aby wybierać jak najzdrowsze produkty. Weźmiesz udział w warsztatach kulinarnych z uznanymi kucharzami. Nauczysz się, jak komponować zdrowy jadłospis. Przyjrzysz się jak gotują najlepsi podczas pokazów gotowania. 

Czekają na Ciebie: Żywność i napoje naturalne & eko (bez certyfikatu), żywność funkcjonalna, żywność i napoje wege, suplementy diety naturalne, firmy caterginowe, naczynia i akcesoria kuchenne.

Vital Eco
Przekonasz się, dlaczego warto wybierać produkty ekologiczne z certyfikatem. Wprowadzimy Cię w świat eko certyfikatów i podpowiemy, do których należy przywiązywać największą uwagę. Poznasz sekret jak robić eko zakupy na każdą kieszeń. Czeka na Ciebie również przegląd najgorętszych nowinek ze świata eko. 

Czekają na Ciebie: Produkty ekologiczne z certyfikatem (żywność, napoje, kosmetyki itd.)

Vital Med
Dowiesz się, czym jest medycyna funkcjonalna. Zapoznasz się z najnowszymi terapiami i rozwiązaniami, które pomagają w walce z takimi chorobami cywilizacyjnymi jak alergia, nietolerancjąa pokarmowa, Hashimoto, insulinoodporność, otyłość, łuszczyca i zespół drażliwego jelita. Wykonasz wybrane testy diagnostyczne. Otrzymasz szeregów porad dotyczących wyboru odpowiedniej diety zgodnej z Twoim trybem życia, preferencjami i Twoim metabolizmem. Podpowiemy, jakie badania profilaktyczne należy wykonywać regularnie.

Czekają na Ciebie: Przychodnie, kliniki i centra medyczne, laboratoria diagnostyczne, gabinety dietetyczne, drobny sprzęt medyczny

Vital Fizjo
Nauczysz się, jak dbać codziennie o swój kręgosłup, aby służył jak najdłużej i był w dobrej formie. Skonsultujesz swoje dolegliwości u specjalistów fizjoterapii. Dowiesz się, jak skutecznie łagodzić ból kręgosłupa i napięcia mięśniowe. Poznasz metody regeneracji i relaksacji kręgosłupa. 

Czekają na Ciebie: Produkty przyjazne dla kręgosłupa, m.in. materace, poduszki, fotele, krzesła, podkładki; sprzęt, przyrządy i akcesoria do ćwiczeń fizjoterapeutycznych, gabinety masażu, gabinety fizjoterapeutyczne.

Zapisz datę 1-2 grudnia 2018 w swoim kalendarzu!

Loading...